Διαιτητής: Κιοτζένης (ΕΠΣ Καβάλας).
Βοηθοί: Γρεβένης (ΕΠΣ Χαλκιδικής), Λαζρής (ΕΠΣ Καβάλας)
4ος διαιτητής: Κουκλομένος (ΕΠΣ Λάρισας)
Πιερικός (Σούλης Παπαδόπουλος): Κοτταράς, Καλλιμάνης, Τασίδης (57’ Παστός), Εξουζίδης, Παντελιάδης, Μακρής, Μαρτίνεζ, Φρέντερικς, Πέντα, Θάνος (52’ Γιαζιτζόγλου), Ολγκίν (71’ Γκουγκουλιάς).
Καλαμάτα (Γιώργος Μπένος): Μπαλτιμάς, Ψυχογιόπουλος, Κωνσταντόπουλος (69’ Ντεκίδης), Νικητόπουλος (57’ Ηλιόπουλος), Σκαρλάτος (82’ Ετέροβιτς), Καμινιώτης, Τσιμικλής, Τάσιτς, Καλαγκάνης, Πουρτουλίδης, Παπουτσής.
Α’ ΗΜΙΧΡΟΝΟ:
* 11’ ΓΚΟΛ! 1-0: Σέντρα του Παντελιάδη από τα αριστερά, ο Ολγκίν πήδηξε στην καρδιά της άμυνας της Καλαμάτας και με ψηλοκρεμαστή κεφαλιά νίκησε τον Μπαλτιμά ανοίγοντας στο σκορ για τον Πιερικό.
* 23’ Σουτ του Καμινιώτη έξω από την περιοχή, η μπάλα αρκετά μέτρα δίπλα από την εστία του Κοτταρά.

* 27’ Παράλληλη σέντρα του Πουρτουλίδη από τα αριστερά, μπλόκαρε ο Κοτταράς.
* 28’ Σουτ του Μαρτίνεζ από πολύ μακριά, καλό, η μπάλα πάνω από το οριζόντιο δοκάρι.
* 34’ Κάθετη πάσα του Κωνσταντόπουλου στον Καλαγκάνη, τον βρήκε μέσα στην μεγάλη περιοχή του Πιερικού, προχώρησε αυτός προς το τέρμα αλλά ο Κοτταράς πέφτοντας στα πόδια του απομάκρυνε τη μπάλα.
* 36’ Κόρνερ Πέντα, ο Ολγκίν με προβολή προσπάθησε να σκοράρει αλλά ο Μπαλτιμάς πάνω στη γραμμή απέκρουσε.
* 37’ Κίτρινη κάρτα στον Μαρτίνεζ.
* 39’ Σέντρα Θάνου από τα δεξιά, πρώτη κεφαλιά-πάσα του Φρέντερικς, δεύτερη κεφαλιά του Ολγκίν, η μπάλα πέρασε άουτ.
* 41’ Κίτρινη κάρτα στον Τάσιτς.
Β’ ΗΜΙΧΡΟΝΟ:
* 50’ ΔΟΚΑΡΙ: Ο Σκαρλάτος έφυγε πίσω από τη σέντρα, έκανε την κούρσα, απέφυγε τον εξερχόμενο Κοτταρά και πιεζόμενος από τον Εξουζίδη ευρισκόμενος μέσα στη μεγάλη περιοχή και δεξιά στο ύψος του πέναλτι σούταρε, η μπάλα χτύπησε στο αριστερό κάθετο δοκάρι, κινήθηκε παράλληλα με τη γραμμή του τέρματος και έφυγε μακριά.
* 56’ Κόρνερ Πέντα, κεφαλιά Εξουζίδη, απόκρουση του Μπαλτιμά πάνω στη γραμμή, σουτ του Ολγκίν η μπάλα άουτ.
* 58’ Κούρσα και σέντρα του Πέντα από δεξιά, κεφαλιά του Ολγκίν, η μπάλα άουτ.
* 60’ Κίτρινη στον Εξουζίδη (αντί για Παστό!).
* 64’ Κίτρινη στον Σκαρλάτο.
* 65’ Παραλίγο αυτογκόλ από κεφαλιά του Ολγκίν, η μπάλα κόρνερ.
* 66’ Αντεπίθεση του Πιερικού με Πέντα και Μακρή, ο τελευταίος προσπάθησε να αποφύγει τον Μπαλτιμά, κλείστηκε, έκανε την μπαλιά προς το τέρμα αλλά απομάκρυναν οι αμυντικοί.
* 68’ ΔΟΚΑΡΙ: Εκτέλεση φάουλ του Παπουτσή, η μπάλα στο οριζόντιο δοκάρι του Κοτταρά.
* 78’ Μακρινό σουτ του Παπουτσή, συρτό, μπλόκαρε ο Κοτταράς.
* 80’ Σουτ του Φρέντερικς, απόκρουση του Μπαλτιμά σε κόρνερ.
* 81’ ΔΟΚΑΡΙ: Πάσα του Φρέντερικς σε Παντελιάδη, σουτ του τελευταίου η μπάλα στη ρίζα της αριστερής δοκού του Μπαλτιμά.
* 86’ Δεύτερη κίτρινη και αποβολή για Τάσιτς.
* 87’ Κίτρινη κάρτα στον Παστό.
* 90’+2’ ΓΚΟΛ! 1-1: Οι φιλοξενούμενοι μετά από λάθος του Πέντα κλέβουν, επιτίθενται, ο Κοτταράς χάνει τη μπάλα στην προσπάθειά του να τη μπλοκάρει, αυτή καταλήγει στον Ντεκίδη που επιχειρεί το σουτ, ο Εξουζίδης αλλάζει την πορεία της και τη στέλνει αργά και βασανιστικά στη ρίζα της αριστερής δοκού του αφύλακτου τέρματος και ο ευρισκόμενος οφσάιντ Ετέροβιτς κάνει το 1-1.