Χατζή-Βλαχόπουλο: Έπεσε το .....ξύλο της Αρκούδας !

ΑΝΤΙ ΝΑ ΔΟΥΝ  ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ .... ΕΠΑΙΞΑΝ  ΚΑΤΣ !!!
ΛΟΓΩ ΞΥΛΟΥ ΣΤΗΝ ΚΕΡΚΙΔΑ .....ΔΙΕΚΟΠΗ Ο ΑΓΩΝΑΣ !!!
Η ΑΝΤΙΠΑΛΟΤΗΤΑ ΤΩΝ ΔΥΟ ΧΩΡΙΩΝ ΚΡΑΤΑΕΙ ....ΑΙΩΝΕΣ !!!
Στη Β΄ Μεσσηνίας, σημειώθηκαν θλιβερά επεισόδια στο Κορδία, άγριο ξύλο στις κερκίδες, μεταξύ ένθερμων οπαδών των δυο ομάδων στην αναμέτρηση του Α.Ο. Χατζή με το Βλαχόπουλο, που ανάγκασαν τον διαιτητή του αγώνα Δημήτρη Γιαννόπουλο να διακόψει το ματς στο 45ο λεπτό του α΄ ημιχρόνου, παρότι οι φιλοξενούμενοι είχαν προηγηθεί με 0-5.
Όλα ξεκίνησαν λίγο πριν το τέλος του α΄ημιχρόνου όπου μερικοί ένθερμοι φίλαθλοι στις κερκίδες  διαπληκτίστηκαν μεταξύ τους, με αποτέλεσμα με την λήξη του α΄μέρους να πάνε και ποδοσφαιριστές να συμμετέχουν στο ξύλο.
Συνέπεια αυτού ο έμπειρος διαιτητής κ. Γιαννόπουλος να αποβάλει πέντε «5» ποδοσφαιριστές του Α.Ο. Χατζή, και τρεις «3» από το Βλαχόπουλο.
Ως εκ τούτου το παιχνίδι διεκόπη οριστικά αφού ο Α.Ο. Χατζή είχε μείνει με έξι «6» παίκτες για να αγωνιστεί. Σίγουρα, η Πειθαρχική Επιτροπή της ΕΠΣΜ και ο πρόεδρός της Γρηγόρης Μποντοζάκης και οι συνεργάτες του θα έχει και πάλι αρκετή δουλειά.